Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Telegram-канали в Україні можуть обмежити на вимогу Apple

Власникам гаджетів Apple, які користуються українськими SIM-картами, можуть обмежити доступ до деяких новинних Telegram-каналів, які мають ознаки пропагандистських.

Про це повідомив засновник платформи Telegram Павло Дуров у себе на каналі.

За його словами, американська корпорація неодноразово надсилала офіційні листи з вимогою частково обмежити доступ для користувачів, які виходять у Telegram з українською SIM-карткою.

Зараз дивляться

— Певні зміни тут можуть бути неминучими. Щоб залишатися доступним для своїх користувачів, Telegram має враховувати запити, що надходять із магазинів застосунків, – пояснив програміст.

При цьому Дуров не став уточнювати, про які канали йдеться в листах від Apple.

Робота Telegram з початку повномасштабної війни

З початку вторгнення Росії в Україну Дуров хотів обмежити Telegram-канали для обох країн, оскільки інформація нерідко ставала інструментом військової пропаганди.

Однак цього не сталося, оскільки і українські, і російські абоненти виступили проти цензури та обмежень їхніх прав щодо доступу до інформації.

— Ми, як і раніше, банимо акаунти та ботів, які збирають координати для точкових ударів або публікують пряму особисту інформацію із закликами до насильства, — написав Дуров.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-24 22:37:36