Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Телефонуйте у швидку! Які рідкісні симптоми може викликати Covid-штам Омікрон

Новий штам коронавірусу Омікрон швидко став поширюватися у всьому світі. Однак деяка інформація про цей варіант досі залишається невідомою, тому його необхідно ще досліджувати.

У Центрі з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) розповіли, що симптоми Covid-штаму Омікрон сильно відрізняються від класичних ознак коронавірусу.

Основні симптоми звичайного коронавірусу: висока температура, постійний кашель і втрата або зміна відчуття смаку або запаху. Водночас ознаки нового штаму Омікрон більше нагадують звичайну застуду з легкими симптомами.

Експерти стверджують, що пацієнти, які інфікувалися цим варіантом, скаржаться на низку симптомів, крім трьох основних. До них належать і ознаки, які свідчать про серйозну загрозу життю пацієнта, під час яких необхідно терміново звернутися по медичну допомогу.

Один з таких симптомів проявляється на шкірі, губах і нігтях. Так, необхідно остерігатися блідої, сірої або синьої шкіри, залежно від природного відтінку шкіри. В CDC стверджують, що це може вказувати на низький рівень кисню в крові.

Також до небезпечних ознак штаму Омікрон належить ускладнене дихання, постійний біль або тиск у грудях, сплутаність свідомості та нездатність прокинутися або не спати.

У центрі попередили, що у разі виникнення цих ознак захворювання необхідно одразу звернутися по медичну допомогу. Науковці раніше зазначали, що штам Омікрон викликає легкий перебіг хвороби, тому названі вище симптоми виникають рідко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-04 11:27:00

Магазин Автозапчастин м.Ніжин