Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Текст законопроекту про олігархів опубліковано – що він передбачає

На сайті Верховної Ради в четвер, 3 червня, опублікували так званий законопроект про деолігархізацію. Стало відомо, як влада має намір боротися з олігархами.

Як повідомляється в пояснювальній записці до законопроекту №5599, його метою є запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів), та пов’язаних із ними осіб.

Автор законопроекту, яким є президент Володимир Зеленський, наголошує на необхідності застосуванням відповідних заходів реагування та законодавчого врегулювання щодо олігархів.

– Метою цього закону є подолання конфлікту інтересів, викликаного злиттям політиків, медіа та великого бізнесу, забезпечення національної безпеки України в економічній, політичній та інформаційній сферах, захисту демократії, забезпечення державного суверенітету та уникнення випадків маніпулювання свідомістю громадян умисно спотвореною інформацією задля отримання доступу до ресурсів, належних на праві власності українському народові, – йдеться в тексті законопроекту.

Новина доповнюється …

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-03 09:30:57