Україна і світ

Тегеран звинуватив США у відсутності поваги до міжнародного права у зв’язку з введенням санкцій проти Ірану

Посол Ірану закликав Сполучені Штати вивести свої військові кораблі з регіону Перської затоки і “утриматися від економічної війни проти іранського народу”

Джерело: 112.ua

Тегеран звинуватив США у відсутності поваги до міжнародного права у зв'язку з введенням санкцій проти Ірану

Посол Ірану в ООН Маджид Тахт Раванчі звинуватив Сполучені Штати в тому, що вони не виявляють поваги до міжнародного права, вводячи нові санкції проти Ірану. Про це повідомляє Reuters.

“Як ми можемо почати діалог з кимось, чиє основне завдання – запровадити більше санкцій проти Ірану? Атмосфера для такого діалогу іще не готова”, – зазначив іранський дипломат.

Він назвав напруженість у відносинах між двома країнами “дійсно небезпечною”.

“Ви не можете почати діалог з кимось, хто вам погрожує, хто вас залякує”, – додав посол.

Раванчі переконаний, що сторони конфлікту – США та Іран – повинні досягти деескалації ситуації, яка склалася у відносинах між державами.

Посол закликав Сполучені Штати вивести свої військові кораблі з регіону Перської затоки і “утриматися від економічної війни проти іранського народу”.

Він виступив на засіданні Ради Безпеки США за закритими дверима, яке було скликане на прохання Сполучених Штатів з метою обговорити питання Ірану.

Раніше в понеділок президент США Дональд Трамп заявив про введення санкцій проти верховного лідера Ірану аятолли Алі Хаменеї та інших високопоставлених чиновників з метою завдати нового удару по економіці Ірану після того, як Тегеран збив американський безпілотник в Ормузькій протоці.

Джерело: www.112.ua