Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Таємний» Санта привітає з Різдвяними святами діток з особливими потребами

«Таємний» Санта привітає з Різдвяними святами діток з особливими потребами

Приємний сюрприз для дітей із особливими потребами вирішили влаштувати на Сновщині. Ініціатива належить Дмитру Шакалу, координатору проєкту «Крок уперед». До доброї справи під назвою «Таємний Санта» долучилися небайдужі люди.

«Ставили коробки в магазинах, куди містяни за бажанням клали солодощі, канцтовари, іграшки чи ще щось для наших діток. Або нам приносили все це, щоб ми передали дітям. Подарунки збираємо до 16 грудня, а з 18 грудня почнемо їх розвозити», – розповів Дмитро Шакал.

Таку акцію на Сновщині влаштовують уперше.

3 грудня був Міжнародний день інвалідів, але через карантин не можна влаштовувати жодних заходів і збиратися гуртом. Та попри це, вирішили не залишати дітей без уваги і привітати з різдвяними святами.

«Оскільки нині карантин, влаштовувати якихось розважальних чи святкових програм не можемо. Просто проїдемося за адресами, які в нас є, усно привітаємо діток і вручимо подаруночки до свята», – зауважив Дмитро.

Загалом планують відвідати близько 40 діток з особливими потребами. Хочуть, щоб не тільки зі Сновська, а й із сіл громади.

Дмитро Шакал захопився цією справою не випадково, адже сам має інвалідність.

«Більше як 16 років маю групу, тож знаю, як живуть такі люди. І сам схотів допомагати такій категорії людей, у яких у чомусь є потреба», – розповів він.

Із 2017 року Дмитро є волонтером всеукраїнської місії «Служіння незрячим». У рамках цього проєкту організовували різдвяні та великодні заходи, а також допомагали людям із інвалідністю.

«Ліками, інвалідним візком, грошима на лікування, ортопедичним матрацом тощо», – повідомив чоловік.

Із липня 2020 року Дмитро співпрацює з організацією «Крок уперед».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

09.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова