Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Таємні покупці» відвідали Ніжинський ЦНАП. Що вони там робили?

Вчора, 13 грудня, на щотижневій оперативній нараді керівник Ніжинського Центру надання адміністративних послуг Володимир Градобик повідомив цікаву новину: минулого тижня установу відвідали два “таємні покупці» (себто відвідувачі). Їхня мета – потайки перевірити, як працюють співробітники ЦНАПу, та оцінити рівень якості надання адмінпослуг.

Як пізніше розповів журналісту «УН» Володимир Миколайович, так звані «таємні  покупці» — з Ніжина, попередньо зареєструвалися через додаток «Дія». Вони звернулися до ЦНАПу як звичайні відвідувачі, таким чином перевірили роботу працівників Центру «на собі» та виставили незалежну оцінку.

Практика «таємних покупців» прийшлася до вподоби Ніжинському міському голові Олександру Кодолі. Він навіть не проти випробувати дану систему у міськвиконкомі — серед працівників управлінь і структурних підрозділів.

 «Ця система спонукає до певної дисципліни. У нас з вами важка праця – спілкуватися з людьми. Але ж комунікувати теж потрібно правильно. Особливо це стосується тих, хто здійснює прийом громадян або надає людям відповіді на проблемні питання. Не отримавши вичерпної відповіді, люди звертаються до мене як до міського голови. Бачите, скільки таких громадян збирається до мене на прийоми? Люди повинні отримувати вичерпні відповіді на те, що їх хвилює», — зауважив міський голова.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-14 12:58:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин