Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Таємна церемонія: названо можливі дати інавгурації Лукашенка

Інавгурація президента Білорусі Олександра Лукашенка може відбутися сьогодні, 23 вересня, о 12.00 або в кінці поточного тижня-початку наступного, тобто 27-28 вересня.

У будь-якому разі, згідно із законодавством, церемонія повинна відбутися до 9 жовтня.

Про це повідомляє білоруський Telegram-канал Nexta live з посиланням на власні джерела.

– Найбільш ймовірно, що процес може і справді пройти в неділю. На це побічно натякає факт того, що на сайті Президент-Готелю закрито бронювання номерів на 27, 28 і 29 вересня. Також наші російські джерела говорять про те, що до Мінська запрошені відомі російські чиновники.

Також припускають, що інавгурацію можуть провести одночасно з сьомим форумом регіонів Білорусі та РФ, який пройде 28-29 вересня.

Однак припускають, що Олександр Лукашенко навряд чи наважиться відкрито провести інавгурацію. Тому очікують, що це може бути таємна церемонія.

Водночас, прес-секретар Лукашенка Наталія Ейсмонт у коментарі ЗМІ не називала точну дату інавгурації, але пообіцяла зробити це ближче до часу церемонії.

Вибори в Білорусі

9 серпня відбулися президентські вибори в Білорусі. Згідно з результатами, які опублікувала ЦВК, переміг Олександр Лукашенко, який набрав 80,1% голосів.

Однак білоруси не згодні з такими цифрами і вважають їх сфальсифікованими. Вони переконані, що перемогла лідер опозиції Світлана Тихановська, яка, відповідно до результатів ЦВК, набрала 10,12% голосів.

Тому вже 46 день усі небайдужі жителі виходить на протести і вимагають від Олександра Лукашенка, щоб він залишив посаду президента.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-23 10:16:23