Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Таролог Віра Новицька вперше показала своє обличчя підписникам

Відомий таролог Віра Новицька, котра досі приховувала від широкої публіки своє обличчя, опублікувала своє фото на особистій сторінці в Instagram.

Раніше Новицька пояснювала небажання показувати себе в соціальних мережах тим, що її робота пов’язана з негативом від колег-езотериків, а зайві чистки та постановка захисту займають багато часу та недоцільні.

Оприлюднивши особисте фото, Новицька пояснила свою готовність показувати обличчя: це пов’язано із завершенням передачі дару їй від покійної бабусі, яка навчила Віру гадати на картах Таро, знайшла їй наставницю і допомогла розпочати шлях у магії.

– З відходом бабусі я почала річний обряд на прийняття здібностей та сили. Перед її смертю ми провели ритуал на передачу дару. У цей понеділок, 25.04, я закінчила всі обряди, спеціально приїхавши до Києва на великодні дати та на її річницю. Так у мої 29 років (вік Сатурна, до речі), я набула своєї повної родової сили, і для мене починається новий виток і етап у магії, – розповіла Віра Новицька у своєму посту в Instagram.

Багато передплатників були приємно вражені молодістю Віри. Як пишуть у коментарях, це «не та відьма, що описували нам у казках». Віра виявилася сучасною, стильною жінкою 29 років, що суперечить стереотипам про ворожки.

Згідно тексту публікації, Віра більше не планує приховувати обличчя і готова до нового формату спілкування з підписниками, чому вона і сама, зважаючи на все, рада.

– Тепер я під захистом. Це дуже багато значить у магічному плані, але я розповім вам про це пізніше. Що я тепер не робитиму? Правильно! Пояснювати у 1001 раз чому я не показую обличчя, – резюмувала таролог Віра Новицька.

Таролог Віра Новицька вперше показала своє обличчя підписникам
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 11:41:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин