Місто і регіон

Тариф на ТПВ підвищено, готуйте гаманці

Сьогодні, 11.01.18, на засіданні виконавчого комітту міської ради одним з ключових питаннь було підняття тарифів на вивіз ТПВ (тверді побутові відходи). Директор КП ВУКГ Владислав Корман, аргументував підняття тарифів збільшенням мінімальної зарплати та збільшенням вартості обслуговування автомобілів. Рішення про прийняття тарифів було прийнято. Як ми вже писали раніше, тариф на вивіз ТПВ для жителів багатоквартирних будинків становитиме 17.57 грн з 1 м.куб., а для жителів приватних будинків – 19.34 грн за 1 м.куб.

Про це написали на сайті Правда Тут.

Також прозвучало питання встановлення GPS-трекерів на сміттєзбиральні машини. Очільник ВУКГ відповів, що 2 таких девайси вже встановлені на 2 автомобілі, але на них належним чином не працює датчик пального, а тому неможливо прослідкувати розхід пального. Для встановлення трекерів з відповідними датчиками та камерами відеоспостереження, за підрахунками ВУКГ, потрібно приблизно 200 тис. гривень, питання виділення яких буде розглядатись на сесії міської ради.

Питання підняття тарифів на вивіз ТПВ розглядається вже досить довго, і вчорашні засідання постійної комісії з питань ЖКГ та Громадської Ради не стали виключенням.

Основним питанням, яке розглядала комісія з питань ЖКГ стало підвищення тарифів на вивезення ТПВ. Комісія проголосувала одноголосно проти підняття тарифів.

Громадська Рада також не підтримала підняття тарифів, проголосувавши доволі цікавим чином: 9 голосів було віддано “За”, 3 голоси “проти”, та 6 “Утримались”.

Але сьогодні, на засіданні Виконкому, голова Громадської Ради, Володимир Дорохін, зазначив, що вчора, на засіданні Ради рішення про підняття тарифів було відхилено, але так, як голоси розділились, 2 представника Громадської ради, що проголосували “Проти” –  відізвали свої голоси і проголосували “За”. Він надав комітету відповідні заяви у письмовому вигляді.

Джерело: Уездные новости
13.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close