Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Таліби зіткнуться з додатковими міжнародними санкціями – Ентоні Блінкен

Радикальне угруповання Талібан може зіткнутися з додатковими міжнародними санкціями.

Тригером для впровадження санкцій проти талібів буде неадекватне управління Афганістаном, тобто не таке, як очікує світове співтовариство, заявив глава Держдепу США Ентоні Блінкен.

– Важко собі уявити, що діючі санкції будуть скасовані, якщо таліби будуть порушувати базові права афганців. До того ж, можуть бути введені додаткові санкції, – сказав він на слуханнях у комітеті сенату США з закордонних справ.

Раніше США і багато інших країн попереджали, що таліби повинні, серед іншого, гарантувати дотримання прав людини в Афганістані, а також боротися проти тероризму, якщо хочуть, щоб з них зняли санкції.

Раніше повідомляли в НАТО, що організація не допустить, щоб Афганістан перетворили на базу для терористичних угруповань.

Крім того, генсек додав, що від талібів чекають дотримання зобов’язань щодо поваги до прав людини і можливості безпечного виїзду з країни тих, хто хоче залишити Афганістан.

7 вересня стало відомо, що радикальне угруповання Талібан сформувало новий уряд Афганістану. Головою кабінету талібів став Мухаммад Хасан Ахунд, його перший заступник – мулла Барадар Ахунд, другий заступник прем’єр-міністра – Мавлаві Абдул Салам Ханафі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-14 23:01:32