Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Талібан оголосив загальну амністію колишнім урядовцям і закликав повернутись до роботи

Радикальне ісламське угруповання Талібан оголосило “загальну амністію” для колишніх урядовців Афганістану і закликали їх повернутися до роботи в державних установах.

Згідно з заявою бойовиків, вони пообіцяли що до Кабулу повернеться повсякденне життя.

– Загальна амністія оголошена для всіх … тому вам слід починати своє рутинне життя з повною впевненістю, – йдеться у заяві.

Вона була оприлюднена через два дні після того, як таліби захопили Кабул і оголосили про встановлення своєї влади в Афганістані.

Війна в Афганістані

15 серпня країну остаточно захопили радикали з ісламського угруповання Талібан та проголосили встановлення своєї влади. Це сталося після того, як США остаточно вивели свої війська з території Афганістану.

Раніше Талібан вже контролював цю територію, але після терактів у 2001 році Сполучені Штати розгромили бойовиків і протягом наступних 20 років Афганістаном управляв підтримуваний Америкою уряд.

Ідеологією Талібану є напрямок ісламу – ашарізм. Він встановлює жорсткі та антигуманні правила на території країни. Наприклад заборона інтернету та телебачення, заборона грати в шахи, а для жінок взагалі – ходити з відкритим обличчям, працювати та навчатися.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-17 13:44:50