Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Таки «УТБ-Інжиніринг»: на чернігівських недобудовах «Укрсівербуда» змінили генпідрядника

Таки «УТБ-Інжиніринг»: на чернігівських недобудовах «Укрсівербуда» змінили генпідрядника

Багатоповерхівки у Чернігові по Незалежності, 7Б і Любецькій, 26, який восени припинив зводити ДП «Укрсівербуд» ЗАТ «ДСК», добудовуватиме новий генпідрядник – ТОВ «УТБ-Інжиніринг».

Про це офіційно повідомили чернігівцям, які придбали квартири у недобудовах. За інформацією прес-служби міської ради, 9 грудня інвесторів запросили до мерії на зустріч з новим керівником компанії-забудовника і представником генпідрядника. Її організував міський голова Владислав Атрошенко. Як і обіцяв 25 листопада, коли до нього прийшли люди, яких схвилювало припинення будівництва.

Перед початком зустрічі мер звернувся до інвесторів.

«Моя позиція лишається – в місті «еліта-центрів» не буде, ніяких потрясінь не буде. Робочі нюанси є завжди. Певні незручності і хвилювання – я думаю, що це все пройде. Але процес заміни генпідрядника в цілому піде на користь вам. Наскільки мені відомо з розмов з підрядником, ситуація по двох об’єктах різна. По одній адресі вона абсолютно робоча, по іншій адресі трошки складніша. Будете обговорювати; я думаю, що знайдете компроміс. Крайнощів – такого, щоб хтось із вас втратив гроші – ми не допустимо», – заявив Владислав Атрошенко.

Замовника, будівельну компанію «Добро», представляв її новий директор Андрій Башлик, а генпідрядника, ТОВ «УТБ-Інжинірінг» – керівник будівельних проєктів Олексій Сікун.

Таки «УТБ-Інжиніринг»: на чернігівських недобудовах «Укрсівербуда» змінили генпідрядника

Перший пообіцяв: вже з 13 грудня запрацює сайт цієї будівельної компанії, на якому буде викладатися вся актуальна інформація. Зокрема, там буде адреса нового офісу, з місцем якого поки визначаються. Окрім того – регламент позасудового врегулювання розбіжностей між клієнтами та компанією. З вкладниками найближчим часом мають провести індивідуальні зустрічі.

Андрій Башлик запевнив, що компанія налаштована добудувати все розпочате. На об’єкт по Незалежності вже почала заїжджати будівельна техніка, по Любецькій – до цього ведеться підготовка. Охорона там вже виставлена, приведені до ладу всі технічні можливості, включно з освітленням і відеонаглядом.

Разом з тим, за твердженням топ-менеджера ТОВ «Добро», ще потрібен термін для аудиту всієї ситуації та для узгодження всіх питань з інвесторами. Названий ним строк, за який це планують зробити – до 15 лютого.

Слід додати, що директором та бенефіціарним власником ТОВ «УТБ-Інжиніринг» є чернігівський адвокат Павло Хайтов. Останні кілька років його підприємство було багаторазовим переможцем тендерів на масштабні ремонти у місті. Замовниками виступали комунальні установи та організації. Деякі ЗМІ пов`язували ТОВ з оточенням мера.

Нагадаємо, 2 грудня головний інженер «УТБ-Інжиніринг» Ігор Райхіль, до якого за коментарем звернувся кореспондент Високого Валу, не зміг ні підтвердити, ні спростувати інформацію, що компанія добудовуватиме вказані об’єкти. 

«Гадаю, до середини грудня буде вже зрозуміло», – зауважив Ігор Райхіль.

Восени зупинку будівництва вкладникам пояснили так: компанія-інвестор, ТОВ «Добро», за власною ініціативою припинила фінансування по трьом об’єктам – по Любецькій, 26, Незалежності, 7 Б та проспекту Перемоги, 64. Мовляв, не влаштовує якість робіт.

Щоправда, за твердженням генерального директора ДП «Укрсівербуд» Віктора Вереші, причин йому не навели. Чутки про свої імовірні зв’язки з ТОВ «Добро» він рішуче заперечив. Більше того, Віктор Вереша зізнався журналістам, що ця компанія припинила фінансування ще у квітні. Відтак до вересня житло ДП «Укрсівербуд» зводив своїм коштом, поки терпець не увірвався. 

25 листопада депутатка міської ради Марина Рейко оприлюднила запит стосовно недобудов. У ньому вона, з посиланням на публікації ЗМІ, розкрила цікаві подробиці про компанію «Добро». 

«За інформацією директора цього підприємства, Олени Криштопи, будівництво зупинилось через припинення фінансування Наталією Вовк, яка контролює 60% корпоративних прав компанії. Також Наталія Вовк є бухгалтером ТОВ КУА «Добробут-фінанс», та головним бухгалтером ПРат СК «Грандвіс». Директором ТОВ КУА «Добробут фінанс» є Матюшко Сергій, який є також директором ПРАТ СК «Грандвіс». Бенефіциарним власником ПРАТ СК «Грандвіс» є Атрошенко Владислав Анатолійович», – доводить Марина Рейко. 

Громадський активіст Олександр Гашпар дав цьому пояснення. На його думку, причиною зупинки будівництва міг бути конфлікт Віктора Вереші з міським головою. Останній цього не підтвердив, а тезу про причетність до ТОВ «Добро» назвав нісенітницею.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь