Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Таксі за ціною квитка на літак: які проблеми чекають пасажирів в аеропорту Бориспіль


Таксі за ціною квитка на літак: які проблеми чекають пасажирів в аеропорту Бориспіль

Доїхати від аеропорту Бориспіль до Києва можна лише за двічі накрученою ціною, а викликати офіційне таксі майже нереально.

Тут пасажирів за руки хапають невідомі молодики, які пропонують проїзд з вітерцем за ціною квитка на літак. Але якщо таксі вам викликати таки вдасться, то доведеться довго шукати місце для зручної посадки з багажем.

Чому в аеропорту європейського рівня досі немає цивілізованої служби таксі – читайте далі у матеріалі.

На відміну від закордонних летовищ, де таксі біля виходу чемно чекає на кожного туриста, Бориспіль роками не може вирішити цю проблему і прибрати “зазивачів”.

– Вони пропонують приблизно за €50 завести, коли у мене там звичайні тарифи – 350 грн, – розповіла Тетяна, яка нещодавно прилетіла з відпочинку в аеропорт Бориспіль.

Причиною проблем із таксі біля Борисполя є небажання влади їх вирішувати та відсутність відповідного закону. Тому з дозволом на перевезення кожен охочий може стати “зазивачем”, їм навіть поліція не указ.

Бориспіль радить пасажирам користуватись легальними таксі, проте на їхньому місці переважно порожньо.

Ще є офіційне таксі аеропорту на виході з терміналу, але застати його можна не завжди. Вночі машин здебільшого немає, тепер ще й із терміналу аеропорту прибрали диспетчера, через якого люди могли замовити машину.

– Стійку таксі, яка раніше тут була, як в європейському аеропорту, зараз прибрали. Послуги стали, на жаль, ще гіршими, – зазначив Андрій Антонюк, голова Української таксомоторної асоціації.

Пасажири, які прилітають з-за кордону, обурені, оскільки там немає такого безладу. Їм соромно за аеропорт, за країну і за ставлення до себе.

Комерційний директор аеропорту Бориспіль Георгій Зубко повідомив, що нарешті цією проблемою серйозно занепокоїлось Міністерство інфраструктури України.

– Найближчим часом керівництво аеропорту, Мінінфраструктури і правоохоронні органи вирішать цю проблему на користь наших пасажирів, – додав Георгій.

Мінінфраструктури відмовилось від коментарів, а мовчання влади ми трактуємо по-своєму – або немає що сказати, або в когось є матеріальний зиск від нелегалів.

Українці звикли до такого “комфорту”, а от перед іноземцями соромно, бо перше враження про країну їм складають персонажі сумнівної професії та зовнішності.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-27 17:51:22