Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Таке не забувається: найкращих учнів Ніжина привітала влада

Сайт «УН» вже повідомляв, що вчора, 5 січня, у Ніжинському Будинку дітей та юнацтва привітали переможців міського етапу учнівських олімпіад та їхніх вчителів і вперше — переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Як було оголошено, це було традиційне, щорічне свято нагородження творчості, таланту та інтелекту.

І традиційне, і водночас – незвичайне. 

Незвичайне  тим, що на захід завітало все керівництво міста: Ніжинський міський голова Олександр Кодола, перший заступник міського голови Федір Вовченко, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага.

Представники влади знайшли у своєму щільному графіку місце для традиційного освітянського заходу, хоча – у найкращому випадку — могли б відбутися одним представником. Ніхто б не осудив. Всі б поставилися з розумінням: це влада міста, їй ніколи.

Але ж вони прийшли і привітали. Кожен окремо. Щиросердо. Учням побажали наснаги у навчанні, нових звершень, вчителям – гарних та розумних учнів. Окрема подяка – батькам за підтримку і порозуміння.

Такі привітання не забуваються. Навіть якщо ти вже безліч разів отримував грамоти, подяки та подарунки. Не кожному школяру дякують за успіхи і тиснуть руку особисто керівники міста.

І ще – фото на добру згадку. Придивіться уважніше: на кожній світлині – неприховане щастя: відверті посмішки, бурхливі емоції. Такого не придумаєш. І не домалюєш.

Поява на освітянському заході очільника міста Олександра Кодоли та заступників говорить про велику повагу, в першу чергу, до юних ніжинців, до їхніх здобутків.

Керівники чудово розуміють: перед ними сучасне покоління, якому розбудовувати рідну країну, рідний Ніжин. Тому його потрібно підтримати. Сьогодні. Завтра. Завжди.

Щире привітання – це стимул для подальшої роботи і для школярів, і для вчителів. Всім нам хочеться доброго слова. Звичайної подяки за те, що ми робимо.

Таке не забувається. Перевірено на собі. Доведено роками.

Окрема подяка – ніжинським освітянам на чолі з Валентиною Градобик за організацію заходу. Величезним плюсом стало те, що завдяки онлайн трансляції можливість «побувати» на святі отримали всі охочі.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з сайту «УН»

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-06 11:02:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин