Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ситуація на кордоні України з Білоруссю контрольована та стабільна – Монастирський

Ситуація на кордоні Україні з Республікою Білорусь, протяжність якого становить 1084 км, станом на сьогодні контрольована та стабільна.

У цьому запевнив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час виступу у Верховній Раді.

– Наше ключове завдання – стримати і зупинити можливий масовий потік нелегальних мігрантів, не дати їм потріпити на територію України. Ми вже прорахували можливі напрямки прориву кордону мігрантами, відпрацювали найбільш вірогідні сценарії їхніх дій і спланували застосування наших сил і засобів, – повідомив він.

Денис Монастирський додав, що наразі є 10 потенціно вразливих ділянок на кордоні з Білоруссю, загальна протяжність яких становить близько 270 км.

Він нагадав, що для охорони кордону залучили авіацію МВС, серед якої 15 вертольотів, 2 літаки і 44 безпілотних літальних апарати. Крім того, задіяли оперативні резерви Нацгвардії та Нацполіції.

– До охорони ми задіюватимемо тактику ешелонного прикриття державного кордону. Перший склад ешелону буде без зброї, лише із захисними засобами. У разі агресивних дій порушників кордону для особового складу другого ешелону передбачене використання необхідних спеціальних засобів та зброї, – пояснив Монастирський.

Тим часом у Рівненській області посилюють безпеку на державному кордоні на тлі міграційної кризи. Ця область – одна з п’яти, що межують із Білоруссю.

У пунктах пропуску та на зеленій ділянці кордону збільшили кількість прикордонників. Їх підсилили співробітники Національної поліції та Нацгвардії. Крім того, збільшили кількість тепловізорів, безпілотників та інших засобів стеження.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-19 12:19:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин