Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Схаменіться: Сергій Пащенко звернувся до депутатів облради з приводу закриття єдиного дитячого санаторію

Схаменіться: Сергій Пащенко звернувся до депутатів облради з приводу закриття єдиного дитячого санаторію

Депутат облради з фракції «Батьківщина» Сергій Пащенко звернувся до депутатів щодо закриття дитячого санаторія «Пролісок».

«Якщо протікає в домі дах, так що закривати будинок? Давайте шукати можливості як його відремонтувати. Я хочу зараз до всіх депутатів звернутися: ми коли йдемо на вибори, то говоримо, як відстоюємо інтереси територіальних громад, дитячі садочки, лікарні.

Це єдиний останній дитячій санаторій в нашій області. Депутати, що ви робите? Ми розуміємо, хто як буде голосувати. І в тому числі, ті депутати минулого скликання, які заявляли на прес-конференціях про свою позицію. Я не хочу називати прізвищ. Що за договорняки? Схаменіться! Не закривайте санаторій», – сказав Сергій Пащенко.

Він запропонував зібратися разом і вирішити питання.

«Якщо там 120 людей отримує заробітну плату, то давайте про це говорити. Можливо, когось відправити за свій рахунок чи ще щось. Давайте про це говорити. А то кожна влада приходить і щось закриває. Ви спочатку побудуйте», – заявив він.

Нагадаємо, вчора, 20 квітня, обласна рада не змогла ліквідувати дитячий санаторій «Пролісок».

Закрити легендарний лікувально-оздоровчий заклад завадив триразовий збій системи голосування. Тому депутати пішли на перерву, з якої не повернулися – сесію відклали.

Зазначимо, що сам заклад був створений у 1978 році. В санаторії упродовж року оздоровлюються діти шкільного віку, що проживають у Чернігівській області, кількість місць у закладі нараховує 200.

Оздоровлюються у «Проліску» діти, що часто хворіють на гострі респіраторні інфекції, мають хронічні захворювання дихальних шляхів, ЛОР-органів, шлунково-кишкові захворювання, проблеми опорно-рухової системи (порушення постави, сколіози), діти з вегето-судинною дистонією.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.04.2021