Україна і світ

Святослав Вакарчук дав три поради, як не вигоріти в умовах війни: Це рятує

Співак та лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук розповів, як не вигоріти в умовах війни. Це часта ситуація, але її можна уникнути, якщо прислухатися до порад артиста.

– Навіть якщо все дуже погано – завжди починайте свій день із позитиву. Заряджайте себе тим, що дає вам персональний стимул жити – це можуть бути фотографії коханих чи дзвінки, – розпочав свою думку Святослав в ефірі Факти ICTV.

Артист додав, що для нього це не лише родина, а й музика.

– Друге правило – відповідати собі чесно, що прям зараз відбувається. Не тішити себе ілюзіями, що війна закінчиться завтра, або за два-три тижні. Це було дуже важливо на початку – тримати себе в тонусі і не впасти у відчай. Тепер ми маємо перейти у продумане існування – війна буде довгою, – вважає Вакарчук.

Музикант додав, що українцям треба віддавати стільки, скільки можна, але згоряти до кінця. Варто розраховувати свої сили.

Зараз дивляться

– Третє правило працює у всіх війна та просто складних ситуаціях – як би не було складно, потрібно тонізувати себе гумором. Хлопці та дівчата на передовій дуже багато жартують – це рятує, – заявив Вакарчук.

Раніше Святослав заявляв, що ненависть до ворога є необхідною передумовою для перемоги над ним. Це також стосується війни, з якою зіткнулася Україна.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-25 08:48:09

Магазин Автозапчастин м.Ніжин