Місто і регіон

Святкові заходи з нагоди 20-и річчя САЗ ДСНСУ

22 січня минає 20-ть років від дня створення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій. В рамках святкового заходу до міста прихали привітати ювіляра почесні гості: перший заступник міністра  внутрішніх справ Сергій Яровий, голова Державної служби України надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін, заступник голови Державної служби надзвичайних ситуацій України Руслан Білошицький, народний депутат України Олег Ляшко, міський голова Анатолій Лінник, голова районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин, голова районної ради Олег Бузун.

Основною метою діяльності САЗу є: запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (НС), мінімізація їх наслідків та захист
населення і територій; невідкладне реагування на НС, гасіння лісових пожеж, проведення
авіаційних робіт з пошуку і рятування, аварійно-рятувальних та інших
невідкладних робіт; захист навколишнього, природного середовища, локалізація зон
впливу шкідливих і небезпечних факторів, що виникають під час аварій та катастроф.

Головним приємним сюрпризом та подарунком стало вручення 48-ми сім’ям надзвичайників довгоочікуваних ключів від новим квартир. Та під час вітального слова та вручення ордерів на помешкання перший заступник міністра  ВСУ генерал-полковник Сергій Яровий акцентував увагу що в перспективі є реконструкція ще двох казарм під житло для працівників авіаційного загону. 

Потім почесні гості мали чудову можливість переконатися у потужності нашої авіації, для них був проведений показовий виступ техніки та виконання робіт щодо надання допомоги під час НС. САЗ має 16 одиниць техніки та близько 1000 працівників у штаті. Свою професійну майстерність льотчики підвищують не тільки в Україні, а далеко за її межами.

Також в рамках святкування кращі співробітники та ветерани служби САЗ ДСНСУ отримали державні нагороди та іменні нагрудні граки засумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналім, самовідданість, сміливість та рішучість, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та віддіаність служінню українському народу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих льотчиків, які трагічно загинули під час виконання службових обв’язків на сході країни (захищали територіальну цілісність держави).

Далі у міському Будику культури був проведений святковий концерт на якому також були присутні багато почесних гостей,які також вручали подарунки, подяки та грамоти.

Міський голова Анатолій Лінник звернувся з вітальним словом до ювілярів та побажав їм та їхнім сім’ям здоров’я, благополуччя, сімейного шатишку, успіхів в нелегкій, але дуже важливій справі та мирного неба над головою.

Після теплих слів привітань з нагоди 20-річчя від дня заснування творчі колективи міста дарували всім присутнім святковий концерт. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи так комунікацій з громадськістю