Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Свята наближаються, КП “ВУКГ” не стоїть осторонь!

“Свято наближається!” – такий вислів лунає не тільки з відомої всім реклами а і відображає сьогоденність Ніжина.  Перше свято новорічного циклу, яке буде вже традиційно святкуватись малечею, це свято Святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Традиційно, кожного року 19 грудня на площі І. Франка у 16:00 засяє всіма вогниками головна ялинка Ніжина, а поки що працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” триває активна робота з прикрашання центральної частини міста святковою ілюмінацією.

Протягом всього тижня бригада електриків та працівників з благоустрою КП “ВУКГ” ретельно прикрашали головну ялинку міста та інші ялинки на площі Франка та вулиці Гоголя святковою світловою ілюмінацією. На майданчику біля будівлі виконкому було завезено та встановлено декоративні новорічні різноманітні інсталяції у вигляді пінгвіну, сніговика, янгола, оленів тощо. Також, заздалегідь встановлено Різдвяний вертеп, який буде прикрашено світловими гірляндами та підсвіткою. Виконується підключення до електромережі встановлених на вулиці Гоголя дерев’яних яток.

Наразі,  всі працівники комунального підприємства “ВУКГ” активно готують місто до прийдешніх свят і будуть працювати до 19 грудня, заради перетворення центру Ніжина на святкову казку, що в свою чергу буде дарувати новорічний настрій всім мешканцям та гостям міста.

Нагадуємо, що перший святковий захід відбудеться за сприяння міського голови Олександра Кодоли на центральній площі міста 19 грудня.

Unenizh.org.ua
2021-12-17 16:38:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин