Новини Чернігова

Священник із Седнева розповів про подальшу долю врятованого ним білченяти

Священник із Седнева розповів про подальшу долю врятованого ним білченяти

Цьогоріч на Радоницю, тобто у день поминання померлих родичів після Великодня, настоятель храму святого Георгія в Седневі отець Тимон відчинив двері до церкви й побачив білченя. До речі, ЧЕline розповідав про цю історію одразу ж, щойно вона сталася.

«Я тільки простягнув руку, аби спіймати рудого, а він сам стрибнув на руку. Заліз на плече й шию, то я й відео відзняв одразу. Нікуди не ховався й не тікав. Якби він впав на вулицю, то коти з’їли б одразу», – розповідає духівник.

Назвали тваринку Степаном.

«Колись у нас була білка Степан, то на честь нього», – пояснив отець Тимон.

Так у нього і з’явилася нова дуже прудка, проте ласкава хатня тваринка.

«Білочка чутлива до погоди дуже. Зазвичай із 8-ї ранку – «на ногах». І так цілий день – до 20-ї вечора. Вночі спить. Котів пускаємо до оселі тільки ввечері погодувати, бо їм теж додому хочеться. Але на ніч їх не залишаємо, бо можуть шкоду білочці зробити.

Священник із Седнева розповів про подальшу долю врятованого ним білченяти

Степан дуже моторний, псує все. Але справа в тому, що в мене ремонт, то не так страшно. Однак за новими речами треба дивитися. Завжди треба знати, де він є», – пояснює священник.

Зізнається, що навіть думав відпустити білку на природу. Але син отця Тимона наразі не готовий розлучитися з пухнастим другом.

«Та й Степан геть ручний. Чекає, поки хтось прийде, залазить на тебе і на голову, і по руках, по ногах бігає, як по дереву, радіє, просить їсти. Якщо відпускати, то десь глибоко у лісі, щоб він там одичавів трішки. Бо якщо неподалік це зробити, думаю, що його з’їдять коти. Бо є приклади, коли біля церкви білочка виводить білченят, і якщо вони маленькими падають додолу, то коти їх з’їдають», – сказав отець Тимон.

До речі, торік він підгодовував двох білочок, але вони більш дикуваті, бо на руки їх ніхто не брав. Тож тваринок успішно випустили в сад.

Священник із Седнева розповів про подальшу долю врятованого ним білченяти

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.06.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close