Будівельні матеріали м.Ніжин

Світоліна зробила камбек у матчі з Пегулою та вийшла до 1/8 фіналу Олімпіади-2024

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над шостою ракеткою світу Джессікою Пегулою в одиночному розряді на літніх Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Наша спортсменка перервала серію з чотирьох поразок від американки оформивши перемогу з рахунком 4:6, 6:1, 6:3.

Світоліна вийшла до 1/8 фіналу Олімпіади-2024

Тенісистки провели на корті 1 годину та 49 хвилин, за які Еліна тричі подала навиліт, мала більше віннерів (30 проти 25 у суперниці) та припустилася майже рівної кількості невимушених помилок із суперницею – 32:31.

Зараз дивляться

У першій партії на корті точилася рівна боротьба. Суперниці обмінялися брейками на старті, а вирішальним став дев’ятий гейм, на якому Пегула взяла подачу Світоліної.

Українка відновила паритет за сетами, коли за пів години розгромила свою суперницю з рахунком 6:1. Вирішальний сет американка розпочала з програної подачі. Тоді як Еліна не допускала таких помилок, а дев’ятому геймі закрила матч, зробивши ще один брейк.

В 1/8 фіналу Олімпійських ігор-2024 Світоліна зустрінеться з чинною чемпіонкою Вімблдону Барборою Крейчиковою із Чехії.

Раніше до третього раунду на Олімпіаді-2024 вийшла Марта Костюк, яка у двох сетах здолала господарку кортів, французку Клару Бюрель з рахунком 7:6 (7:3), 6:2.

Ще одна українка Даяна Ястремська завершила виступи у другому колі через поразку від колумбійки Каміли Осоріо.