Новини Чернігова

Світло повертається у села Варвинської ОТГ

Фінішувала мало не річна епопея втілення трьох проектів селищної мерії з відновлення вуличного освітлення у селах Варвинської ОТГ. При створенні громади її очільниця і депутатський корпус обіцяли сільчанам дбати про добробут у селах і ось вже другий рік діяльності в об`єднаному форматі не тільки опікуються матеріальним забезпеченням сільських установ, а й продовжують ремонт твердого покриття доріг, відновлюють вуличне освітлення, повідомляє Слово Варвинщини.

Перший пуск реконструйованих електроліній у Калиновиці, Леляках і Воскресенському провели представники селищної ради, старостатів, місцевого РЕМу, електромонтери селищного загону благоустрою.

Не все було швидко й гладко, і не стільки в будівництві, як у процедурі під`єднання нових мереж до загального електропостачання, проте результат сільчани віднедавна бачать щовечора – автоматично вмикається освітлення, інтенсивність якого регулююється з настанням сутінків.

У кожному селі нові лінії оперезали центра­льну частину села: Калиновиця – 1,3 км, Леляки – більше 850 м, Воскресенське – близько 1,2 км, що стане добрим початком для продовження такої роботи, зазначає селищний голова В.Саверська-Лихошва. Зекономити вдалося на електроопорах, задіявши існуючі. Проте більше півмільйона гривень із селищного бюджету було спрямовано на відновлення вуличного освітлення у трьох селах громади, що повернуло їх із моторошного мороку на вечірніх вулицях.

Як зазначає голова громади, планується продовжити відновлення вуличного освітлення не тільки у селах, а й у Варві. Останнім часом немало зроблено у цьому напрямку у селищі. Аби мати змогу вести роботи оперативно, при наявності хоч і невеликих сум коштів на такі цілі, загальну ПКД поділено на два десятки дрібних проектів, котрі легше втілити. Також калиновичани й леляківці порушують питання ремонту пам`ятних місць, обелісків, встановлення альтанок для відпочинку тощо.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

14.09.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close