Україна і світ

Світ більше не матиме колишній вигляд: велика частина суші пішла під воду через зміни клімату

Світ більше не матиме колишній вигляд:  велика частина суші пішла під воду через зміни клімату

Через зміни клімату упродовж останнього часу зникли один за одним кілька островів. Зокрема, це сталося у Японії, в Тихому океані, а також навіть у Східно-Сибірському морі та морі Лаптєвих.

Відповідне відео опублікував УНІАН.

Як мовиться у матеріалі, у Японії зник незаселений острів Есанбе Ханакіта Кодзіма. Ця частина суші пішла під воду унаслідок того, що його верхівку знищили шторми та льодоходи.

Крім того, 5 крихітних тихоокеанських островів, входили до складу Соломонових островів, зникли через підвищення рівня океану та ерозію – вони упродовж 20 років опускалися під воду.

Також наприкінці жовтня 2018 року на Гаваях після урагану зник острів Східний. Зауважимо, що тут перебувала половина всієї популяції зелених черепах, а вони – на межі вимирання.

Через глобальне потепління зникли острови й у Східно-Сибірському морі та морі Лаптєвих. Зокрема, тут близько 40 кілометрів суші “з’їла” берегова ерозія.

Клімат на планеті змінюється через діяльність людства та його недалекоглядність. І якщо ці зниклі шматки суші були незаселеними, на черзі – острови, на яких живуть сотні, тисячі, мільйони людей,
– підсумували журналісти.

Через зміни клімату пішли під воду унікальні острови: дивіться відео

До слова, злочинна діяльність Кремля в окупованому Криму спричинила чимало екологічних проблем на півострові, але Росія не зупиняється та продовжує знищувати тутешню унікальну природу. 

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: