Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Свідок теракту у Відні: Він забігав у бари і розстрілював людей, як профі

Мешканець Відня Раббі Шломо Хофмайстер розповів, як терорист заходив у бари та паби в центральній частині міста та виходив із них, стріляючи в людей, які насолоджувалися останнім вечором перед тим, як в Австрії набула чинності комендантська година.

– Він працював як професійний, навчений бойовик. Він не виглядав розгубленим і не стріляв навмання – це було дуже цілеспрямовано і злагоджено, – сказав Хофмайстер.

Чоловік був свідком теракту у Відні ввечері у понеділок, спостерігаючи за нападом зі свого будинку біля храму на Сейтенштеттенгассе.

Хофмайстер зателефонував до поліції і повідомив, що бойовик біжить до людей у барі, стріляючи “десятками, а може і сотнями куль”.

– Він бігав туди-сюди і забігав всередину барів, і я почув постріли всередині барів. А потім протягом наступних 15 або 20 хвилин я почув постріли здалеку. І як ми чули, було кілька місць нападу, – розповів очевидець.

Свідок теракту у Відні: Він забігав у бари і розстрілював людей, як профі

Незрозуміло, скільки було терористів

Поліція Відня повідомила, що досі незрозуміло, чи влаштував стрілянину один бойовик або їх було більше. Як відомо, одного терориста застрелили на місці.

Австрійське джерело в правоохоронних органах повідомило журналістам у вівторок, що влада визначила шість місць, де відбувалися перестрілки.

ЗМІ також повідомили, що іншого підозрюваного у скоєнні теракту у Відні затримали у Лінці.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-04 11:42:51