Україна і світ

Свідоцтво слабкості РФ: Кулеба висловився про погрози Москви у бік Молдови

Будівельні матеріали м.Ніжин

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловився про погрози Кремля у бік Молдови. Він наголосив, що реакцію РФ на приєднання Молдови до антиросійських санкцій можна розцінити лише як свідчення слабкості.

– Ми підтримуємо народ та уряд дружньої Молдови на тлі чергових загроз із Москви. Загрози іншим державам – усе, що залишилося Росії після десятиліть провальної політики, що ґрунтується на агресії, примусі та неповазі. Це лише свідчить про слабкість Росії, – йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці Кулеби у Twitter.

Зазначимо, що раніше влада Молдови підкреслила, що країна приєднається до санкцій проти Росії, оскільки це її обов’язок після набуття статусу кандидата в ЄС. При цьому там наголосили, що хочуть продовжити торгувати з Росією та загалом підтримувати з нею “хороші відносини”.

Після цього заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Мєдвєдєв пригрозив Молдові, що заходи Кремля у відповідь на приєднання Кишинева до антиросійських санкцій не забаряться. Так, він почав шантажувати Молдову відключенням від російських енергоресурсів, а також натякнув, що Росія може знову піти “захищати” своїх “громадян”, які проживають в окупованому росіянами Придністров’ї на молдавській території.

Нагадаємо, раніше Молдова відмовлялася вводити санкції проти Росії. Її президент Майя Санду пояснювала це тим, що якщо Молдова залишиться без енергоресурсів і з дестабілізованою ситуацією, то це нібито нікому не допоможе.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-25 19:35:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин