Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Суперечки в Конгресі щодо імміграційного законодавства гальмують допомогу Україні – Politico

У Конгресі США республіканці погрожують заблокувати допомогу Україні в розмірі 60 млрд доларів, якщо передусім не буде згоди від демократів щодо імміграційної безпеки американських кордонів.

Про це пише видання Politico.

І тут є великий камінь спотикання. Шість основних учасників переговорів вирішує суперечка щодо підвищення вимог до надання притулку в США, причому Республіканська партія стверджує, що це обов’язкова умова для надання допомоги Україні, а демократи наразі відмовляються.

Зараз дивляться

Переговори все ще тривають. І, за словами джерел, обговорення, що відбулося в середу, було позитивним. Сенатори планують продовжити переговори під час канікул з нагоди Дня подяки. Хоча лідери Сенату кажуть, що належить пройти довгий шлях.

– Це критично важливо. Допомога Україні дуже важлива за часом. Люди б’ються і гинуть щодня. Ми повинні діяти швидко, – сказав голова судової палати Сенату, демократ Дік Дурбін.

Видання Politico вважає, що допомога Україні та Ізраїлю перебуває під загрозою, як ніколи. Законодавці кажуть, що справа ще далека від завершення, але в них є впливові союзники в керівництві Конгресу та Білому домі. Однак ситуація ускладнюється з кожним тижнем.

Наразі президент США Джо Байден підписав закон про тимчасовий бюджет, термін якого спливає тільки в січні, а це означає, що додаткові видатки не можуть бути включені до законопроєкту про фінансування до кінця року.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Війна в Україні

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-17 15:55:37