Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Судом призначено покарання чернігівському викрадачу косметичних засобів

Судом призначено покарання чернігівському викрадачу косметичних засобів

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 05.05.2021 чоловіка, 1983 року народження, визнано винним за вчинення крадіжки, скоєної повторно (ч. 2 ст. 185 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що вказана особа в лютому 2021 року, перебуваючи в приміщенні одного з магазинів по проспекту Миру в м.Чернігові, з торгових вітрин таємно викрала два блиски для губ, шампунь, 4 ментоли освіжаючі, 2 міцелярні води для очищення шкіри обличчя, крем для рук, гель для душу, гель-шампунь, чим завдав збитків на загальну суму майже 800 грн.

У судовому засіданні обвинувачений за пред’явленим йому обвинуваченням вину свою визнав повністю.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та дійшов висновку про наявність у діях місцевого мешканця складу інкримінованого йому злочину, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

З огляду на щире каяття обвинуваченого та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова