Україна і світ

Суд відкрив ще одну справу за позовом про заборону топ-чиновникам залишати Україну після виборів

У списку – Порошенко, Гройсман, Парубій і майже половина нардепів з пропрезидентської фракції

Джерело: 112.ua

Суд відкрив ще одну справу за позовом про заборону топ-чиновникам залишати Україну після виборів

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за заявою, в якому позивач вимагає заборонити 180 чиновникам залишати Україну після проведення президентських і парламентських виборів. Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва.

“Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Національної поліції у… не протидії злочинності, яку організували особи, що займають політичні посади, та які, на думку позивача, могли здійснювати корупційні злочини. Також позивач просить визнати протиправною бездіяльність СБУ за невиконання всіх заходів для забезпечення захисту національної безпеки від організованої злочинності цими особами”, – наголошується в повідомленні.

Зокрема, позивач вважає такими особами президента Петра Порошенка, спікера Верховної Ради Андрія Парубія, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, більше 50 депутатів фракції “Блок Петра Порошенко”, понад 40 членів Кабінету міністрів, голову правління НАК “Нафтогаз України”, а також суддів Верховного Суду та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Всього у списку – 180 прізвищ.

Раніше суд відкрив провадження за позовом Олександра Дубінського, який також просив заборонити чиновникам і політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів.

Нагадаємо, в квітні столичний Окружний адміністративний суд отримав третій позов про заборону для топ-чиновників виїзду.

Джерело: www.112.ua