Україна і світ

Суд відкрив провадження у справі за позовом нардепа Розенблата до Порошенка та Ситника

Справа розглядатиметься у спрощеному провадженні без виклику сторін, судові засідання проводитимуться за наявними у справі матеріалами

Джерело: 112.ua

Суд відкрив провадження у справі за позовом нардепа Розенблата до Порошенка та Ситника

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата (позафракційного) до діючого Президента України Петра Порошенка та Директора НАБУ Артема Ситника. Про це повідомляє прес-служба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до Президента України Петра Порошенка та Директора НАБУ Артема Ситника”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, справа розглядатиметься у спрощеному провадженні без виклику сторін, судові засідання проводитимуться за наявними у справі матеріалами.

Нагадаємо, що до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов Розенблата до президента Петра Порошенка та директора НАБУ Артема Ситника. Позивач просив суд установити відсутність у президента України повноважень щодо призначення директора Національного антикорупційного бюро України. Серед інших вимог позову – встановлення відсутності в Артема Ситника компетенції щодо виконання обов’язків директора НАБУ та визнання протиправними його дій на цій посаді.

Раніше народний депутат Борислав Розенблат звинуватив директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника в “зливанні” “чорної бухгалтерії” Партії регіонів штабу кандидата в президенти США Гілларі Клінтон у 2016 році та передав декільком українським телеканалам флешки із записами розмов директора НАБУ.

Джерело: www.112.ua