Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Суд у Естонії заарештував трьох проросійських політиків

Харьюський повітовий суд ухвалив рішення узяти під варту трьох чоловіків, яких підозрюють у створенні зв’язків проти Естонської Республіки, на строк до двох місяців.

Про це повідомляє ERR.

Зазначено, що суд задовольнив клопотання державної прокуратури і визнав підозру у вчиненні злочину обґрунтованою. На думку суду, чоловіки можуть ухилитися від кримінального провадження, поки перебувають на волі. Також є ризик, що вони можуть продовжити вчиняти злочини.

Зараз дивляться

В ніч на 10 березня Поліція безпеки затримала трьох чоловіків за підозрою у створенні зв’язку проти Естонської Республіки. Серед затриманих був лідер руху Koos Айво Петерсон. Він неодноразово виступав із заявами на підтримку РФ, а також нещодавно відвідав захоплені регіони України. Також затримали Дмитра Роотсі та Андрія Андронова.

Зазначено, що Петерсон і Роотсі – громадяни Естонії, Андронов – громадянин Росії з постійною посвідкою на проживання в Естонії.

Підозри всім трьом пред’явлено за статтею 235(1) Пенітенціарного кодексу, у якій ідеться про створення або підтримання стосунків з іноземною державою, іноземною організацією або особою, яка діє за завданням іноземної держави, з метою вчинення злочину. За цією статтею можна отримати до шести років в’язниці.

Раніше експрезидентка Естонії Керсті Кальюлайд закликала надати Україні винищувачі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: ERR

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-12 16:17:08