Україна і світ

Суд скасував рішення Турбы про звільнення голови теруправління ДБР у Полтаві Володимира Тимошка

Суд встановив, що Труба звільнив Тимошко з посади керівника теруправління ДБР у Полтаві із порушенням процедурних вимог і без погодження із заступниками та конкурсною комісією

Джерело: 112.ua

Суд скасував рішення Турбы про звільнення голови теруправління ДБР у Полтаві Володимира Тимошка

Харківський окружний адміністративний суд скасував рішення директора Державного бюро розслідувань Романа Труби про звільнення голови територіального управління відомства в Полтаві Володимира Тимошка. Про це йдеться у рішенні суду, оприлюдненій на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

“Особа_1 (Володимир Тимошко – ред.) має бути відновлено на посаді Директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві”,  – йдеться у рішенні головуючого судді Валерія Сагайдака.

Новини за темою: Труба підтвердив, що Порошенко фігурує в 11 провадженнях ДБР

При розгляді позову Тимошка до Труби, суд встановив, що Труба звільнив його з посади керівника теруправління ДБР у Полтаві із порушенням процедурних вимог і без погодження із заступниками та конкурсною комісією.

Новини за темою: Кличко не з’явився на допит до ДБР, – Труба

Труба порушив вимоги закону про держслужбу, за яким письмове повідомлення про звільнення держслужбовець повинен отримати не пізніше, ніж за 7 календарних днів. Лист до регіонального ДБР йшов з Києва протягом 9 днів, тому термін ознайомлення з наказом завершився.

Крім того, у повідомленні про звільнення Труба не обґрунтував своє рішення та не довів, що професійний рівень Тимошка виявився недостатнім.

У зв’язку із зазначеними аргументами, суд заборонив Трубі одноосібно, без погодження із першим заступником і заступником здійснювати повноваження, передбачені п. П. 2, 6, 7, 9, 10, 11, 12 , 13, 19 ч. 1 ст. 12 Закону України “Про Державне бюро розслідувань”, тобто про звільнення Тимошка.

Джерело: www.112.ua