Україна і світ

Суд повернув МОЗ право провести конкурс на посаду ректора університету ім. Богомольця

Дане рішення скасовує постанову Печерського районного суду Києва, яке забороняло МОЗ проводити конкурс

Джерело: 112.ua

Суд повернув МОЗ право провести конкурс на посаду ректора університету ім. Богомольця

15 травня Київський апеляційний суд задовольнив скаргу Міністерства охорони здоров’я та Національного медичного університету імені Богомольця і повернув МОЗ право провести конкурс на посаду ректора вузу. Про це повідомляє прес-служба МОЗ у Facebook.

“Тепер міністерство зможе реалізувати свої законні повноваження і провести конкурс на посаду ректора”, – наголошується в повідомленні.

Новини за темою: МОЗ закликає поліцію та ГПУ розслідувати “низку зухвалих злочинів” екс-ректора НМУ Амосової

Відомство нагадує, що 6 листопада 2018 року Печерський райсуд Києва прийняв рішення, яке забороняло МОЗ проводити конкурс на посаду ректора.

Новини за темою: У НМУ ім. Богомольця виявили втрати держкоштів майже на 3,5 млн грн

Як повідомлялося, 11 січня МОЗ втретє розірвав контракт з ректором університету ім. Богомольця Катериною Амосової у зв’язку з невиконанням законних вимог Державної аудиторської служби. У той же день прибічники Амосової намагалися штурмувати університет ім. Богомольця.

20 лютого 2018 року МОЗ відсторонив Амосову через зрив обов’язкового іспиту “Крок 1. Стоматологія” для студентів третього курсу.

2 березня Адміністративний суд відновив Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця, проте 6 березня МОЗ  знов усунув її від посади ректора.

Джерело: www.112.ua