Україна і світ

Суд не зобов’язав першого заступника голови СБУ Демчину подати декларації за 4 роки

За рішенням суду Демчина діяв у межах законодавства

Джерело: 112.ua

Суд не зобов'язав першого заступника голови СБУ Демчину подати декларації за 4 роки

Окружний адміністративний суд Києва не визнав першого заступника голови СБУ Павла Демчину винним у неподанні декларацій за останні 4 роки. Про це повідомляє прес-служба суду. 

В суді слухали справу за позовом ГО “Центр протидії корупції”, в якому йшлося про те, що Демчина не подавав декларації протягом останніх чотирьох років. Також представники громадської організації вимагали, аби суд зобов’язав заступника голови СБУ подати декларації за 2015, 2016, 2017, 2018 роки. 

Суддя Окружного адмінсуду не визнав Демчину винним та не зобов’язав його подавати декларації. Таке рішення прийняли у зв’язку з тим, що на думку судді заступник голови СБУ діяв у межах чинного законодавства. 

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України підтвердило, що підготувало підозру в незаконному збагаченні першому заступнику голови СБУ Павлу Демчині. За даними НАБУ, Демчина витратив принаймні 6,4 млн грн на той час, як його дохід становив 2,6 млн грн. Таким чином, його декларація не пояснює походження 3,8 млн витрачених коштів.

Джерело: www.112.ua