Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Суд Москви виправдав футболіста Мамаєва, термін Кокоріна залишився без змін

Московський міський суд скасував вирок хавбеку Ростова Павла Мамаєва, тоді як реальний термін, який призначили форварду московського Спартака Олександру Кокоріну залишився без змін.

За новим вироком Мамаєв отримав один рік виправних робіт з утриманням 10% зарплати на користь держави, а Кокорін – 1,5 роки тримання під вартою.

Також змінили покарання ще двом фігурантам справи – молодшому брату Кокоріна Кирилу та їхньому другу Олександру Протасовицькому. Суд присудив їм рік виправних робіт, як і Мамаєву.

Водночас обвинувачені звільнені від покарання у зв’язку з тим, що вже встигли його відбути.

Александр Кокорин в Спартаке

Олександр Кокорін. Фото: ФК Спартак

У травні другий касаційний суд загальної юрисдикції скасував вирок Мосміськсуду футболістам Кокоріну та Мамаєву у справі про хуліганство та направив її на перегляд у ту ж інстанцію через “суттєві порушення закону”.

На думку адвокатів захисту, під час винесення вироку не була врахована роль кожного із засуджених під час завдання тілесних ушкоджень потерпілим.

Справа Кокоріна та Мамаєва

8 жовтня 2018 року Кокорін, його молодший брат Кирило, Мамаєв, а також їхній друг Протасовицький стали учасниками двох бійок в Москві. Тоді постраждали чиновник Мінпромторгу Денис Пак і водій Віталій Соловчук.

Павел Мамаев

Павло Мамаєв. Фото: ФК Ростов

Футболістів заарештували і згодом відправили у СІЗО.

8 травня 2019 року Пресненський суд Москви відправив футболістів у колонію. Мамаєв отримав рік та п’ять місяців колонії загального режиму, а Кокорін – один рік та шість місяців. Гравці вийшли звідти у вересні 2019 року.

Де зараз футболісти?

Після виходу з колонії пітерський Зеніт, з яким у Кокоріна був контракт, відправив його в аренду в Сочі, а Мамаєв розірвав контракт із Краснодаром та підписав угоду терміном на два роки з Ростовом.

2 серпня 2020 року стало відомо, що Кокорін уклав угоду з московським Спартаком. 29-річний футболіст підписав з клубом контракт за схемою 3+1. За рік зарплата гравця складе €3,3 млн.

Фото: ФК Ростов, ФК Спартак

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-03 18:45:40