Україна і світ

Суд 25 червня розгляне позов “Руху нових сил” Саакашвілі на відмову ЦВК в реєстрації кандидатів у нардепи

Лідер партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі заявив про намір його політсили продовжувати боротися за право брати участь у позачергових виборах

Джерело: 112.ua

Суд 25 червня розгляне позов "Руху нових сил" Саакашвілі на відмову ЦВК в реєстрації кандидатів у нардепи

Позов партії “Руху нових сил” Михеїла Саакашвілі на рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати буде розглянуто судом 25 червня. Про це повідомив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, передає “Інтерфакс”.

“Шостий апеляційний адміністративний суд 25 червня розгляне позов партії “Рух нових сил” Михеїла Саакашвілі на рішення Центральної виборчої комісії про відмову у реєстрації кандидатів від цієї політичної сили на позачергових виборах Верховної Ради”, – поінформував Чорнолуцький.

За його словами, засідання розпочнеться о 14:00.

Новини за темою: У Печерському суді підкреслили, що не надавали Саакашвілі дозволу балотуватися до ВРУ

Лідер партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі заявив про намір його політсили продовжувати боротися за право брати участь у позачергових виборах в український парламент.

“Ми підемо до суду. Сподіваюся також на підтримку громадськості. Так само як ми домоглися, щоб суд скасував незаконний указ Порошенка (про позбавлення громадянства Саакашвілі.- прим. ред.), також мені, нам дадуть право балотуватися”, – сказав він у відеозверненні.

Як повідомлялося, 23 червня ЦВК відмовила в реєстрації кандидатам від партії “Рух нових сил” у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та висунутих в одномандатних виборчих округах.

Новини за темою: Суд визнав постійне проживання Саакашвілі в Україні протягом 5 років, що надає право балотуватися до Ради

За інформацією ЦВК, позачерговий партійний з’їзд “Руху нових сил”, скликаний 10 червня і затвердив виборчий список кандидатів, “відбувся на порушення вимог статуту цієї партії”.

У Центрвиборчкомі заявляють, що копію постанови ЦВК і копію протоколу засідання ради партії “Рух нових сил” від 8 травня і протоколу позачергового з’їзду партії від 10 червня спрямують до Національної поліції України “для здійснення перевірки та в разі необхідності – вжиття передбачених законодавством заходів реагування”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close