Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сучасні підйомні крани для гірничодобувної галузі

Сучасні підйомні крани для гірничодобувної галузі

Імідж*

При підземній і кар'єрній розробці родовищ корисних копалин неможливо обійтися без різноманітної підіймально-транспортної техніки.

Зокрема, там широко застосовуються різні типи вантажопідйомних кранів. Їх використовують на початкових етапах проходки стовбурів, при будівництві, монтажі будівель і агрегатів, на складах відкритого і закритого типу, на збагачувальних фабриках, при рекуперації розкривних порід тощо.

Незалежно від способу розробки родовищ вантажопідйомне обладнання експлуатується в досить складних умовах. На багатьох ділянках гірничовидобувних підприємств може бути:

  • підвищена запиленість;
  • висока вологість;
  • наявність корозійного середовища і абразивних речовин;
  • вибухонебезпечність і вогненебезпечність;
  • великий перепад температур.
  •  

Для виконання основних і допоміжних операцій на підприємствах гірничодобувної галузі, в залежності від  потрібне обладнання, що експлуатується в широкому діапазоні вантажопідйомності. На Київському заводі підіймально-транспортного обладнання, котрий наразі є флагманом українського  кранобудування і одним із головних постачальників підйомних кранів на провідні вітчизняні гірничо-збагачувальні комбінати та інші підприємства гірничої галузі, зазначають, що найбільш затребуваними там є:

  • мостові (https://kzpto.com.ua/krany-mostovye/) та козлові крани з шириною прогону до 40 метрів та вантажопідйомністю до 50 тонн;
  • кран-балки (мостові крани спрощеної конструкції) з шириною прогону до 28 метрів та вантажопідйомністю до 10 тонн;
  • електричні талі вантажопідйомністю 1-10 тонн.

Область застосування такого кранового обладнання: виробничі та механічні цехи, збагачувальні фабрики, склади (відкриті та закриті), виробничі ділянки тощо.

На більшості великих кранів забезпечення нормальних умов праці операторів-кранівника може бути досягнуто шляхом застосування кабін закритого виконання. Використання функції обігріву кабіни, кондиціонування або фільтрація повітря дозволять знизити вплив негативних виробничих факторів на працівника. Можливі різні варіанти управління: від кнопкового пульта до найсучасніших систем радіоуправління.

Крани, призначені для експлуатації в гірничодобувній галузі, виробляються з урахуванням особливостей виконуваних операцій. Вони здатні переміщати габаритні вантажі і сипучі матеріали, мають антикорозійне покриття і виконуються у вибухобезпечному виконанні. КЗПТО  пропонує мостові, козлові, напівкозлові, консольні крани, кран-балки  різної комплектації для підприємств гірничодобувного комплексу, які проводять розробку родовищ як підземним, так і кар'єрним способом.

Чому вантажопіднімальну кранову техніку замовляють саме на КЗПТО?

Діяльність КЗПТО полягає в проектуванні, виробництві та постачанні підприємств різноманітними транспортно-підйомними пристроями для будь-яких цілей. Тут проектують і виробляють найсучаснішу високоякісну техніку, яка допомагає максимально ефективно і з мінімально можливими затратами механізувати внутрішні логістичні процеси.

Цілком природно, що виготовлене кранове обладнання доставляється на місце експлуатації та там монтується, тобто пропонується виробництво, як то кажуть, «під ключ». А надалі забезпечується гарантійне та постгарантійне сервісне технічне обслуговування.

Більш докладна інформація – на сайті КЗПТО https://kzpto.com.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь