Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Сучасна інтерпретація петриківського розпису: на Масанах почали малювати мурал

Сучасна інтерпретація петриківського розпису: на Масанах почали малювати мурал

У Чернігові незабаром з’явиться новий мурал. Днями на стіні багатоповерхівки на вулиці Незалежності,56, що у мікрорайоні Масани, створили його перші контури. 

На стіні зобразили сучасну інтерпретацію петриківського розпису у вигляді дівчини. Подібного малюнка у місті ще не було. Розмір муралу  11 на 28 метрів. 

Ескіз належить художнику Роману Сененку, він же втілює у життя свій задум.

Як розповів автор, малюнок зроблений за допомогою комп’ютера. Це новий напрямок генеративного мистецтва, коли художник задає комп’ютеру певні параметри, а той  вже генерує картинку. Потім автор  домальовує, додає своє.

Роман Сененко родом із міста Прилук.  Він малює з дитинства і хоча  фахової освіти  не має, своє хобі вважає  справою життя. Муралами художник  захопився 10 років тому, відтоді його авторські зображення і почали з’являтися на стінах.

В Чернігові буває часто. Зізнається, що саме  наше місто  його й надихає, адже  даний мурал –  вже сьомий у Чернігові. Його авторські малюнки  можна побачити на фасаді  стін біля Макдональдсу, на Кругу, по вулиці Бєлова, біля Градецького тощо. У своїх роботах майстер завжди використовує надсучасні  матеріали, обирає надійну  фарбу .

Мурал фінансується за кошти з міського бюджету.  Вартість робіт з нанесенням складає 164 тисячі гривень. Згідно з договором, готовий мурал на стіні має з’явитися до 20 листопада, та Роман Сененко запевняє, впорається за тиждень.

Джерело – Новий Чернігів

Фото – Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.10.2020