Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сценарій ФСБ більше не пройде: Данілов запевнив – УПЦ МП не буде лаврі, але потрібен час

Терміни оренди приміщень Києво-Печерської лаври завершилися, і представники УПЦ МП обов’язково залишать територію заповідника, але треба набратися терпіння.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

– Давайте наберемося терпіння. Повірте, рішення буде виконане. Звичайно, ніхто за бороду, за ноги або за інші члени їх звідти витягувати не збирається. Тому що це – проєкт, який був розписаний в ФСБ РФ. Вони мають вказівку, як їм поводитися. Переважна більшість не розуміє, в якому процесі беруть участь, – наголосив він.

За його словами, на жаль, з російським спецслужбами співпрацює дуже багато преставників УПЦ МП, але “ми пройдемо і це” і “не за тією процедурою, на яку на сьогодні розраховує ФСБ РФ”.

Зараз дивляться

– І закони на території нашої країни будуть обов’язково виконуватися… Всі громадяни будуть підкорятися законам нашої країни. Давайте не вестися на провокації, які на сьогодні розробила ФСБ РФ з деякими діячами, які раніше були на території нашої країни, – додав Данілов.

Секретар РНБО пояснив, що поширення церков Московського патріархату в Україні з 1991 року було спецоперацією РФ. До мерів приходили попи з хрестами і просили землю під храми, і їм не відмовляли, бо це ж “свята справа”.

– Вони були набагато спритніші, тому що це була спецоперація по захопленню нашої території саме через цю установу, – підсумував Данілов.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Представники УПЦ МП повинні були остаточно залишити територію Києво-Печерської лаври ще 29 березня, однак не зробили цього і досі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-06 18:09:40