Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Стрілянина в університеті у Пермі: кількість жертв зросла

Внаслідок стрілянини у російському місті Перм зросла кількість жертв. За даними Слідчого комітету Російської Федерації, загинуло вісім осіб.

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що внаслідок стрілянини у Пермі, постраждало сім людей. Одна особа у важкому стані, інші – середньої важкості.

Зловмисника, який влаштував стрілянину у Пермському державному університеті, затримали. Він чинив опір правоохоронцям, тому у нього стріляли. Внаслідок отриманих травм нападник помер.

Про стрілянину в університеті міста Перм стало відомо вранці 20 вересня. Чоловік у чорному одязі підійшов до будівлі закладу і відкрив вогонь біля входу.

Налякані студенти вистрибували з вікон Пермського державного університету, щоб врятуватися. Інші ж будували барикади у приміщеннях закладу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження про вбивство двох і більше осіб за фактом стрілянини. Слідчі підтвердили, що нападник був студентом університету, однак його ім’я не назвали.

За даними ЗМІ, стрільця звуть Тимур Бекмансуров. Журналісти знайшли його ймовірну сторінку у соцмережі ВКонтакте, де він писав про намір здійснити злочин. Подробиці та відео стрілянини у Пермі дивіться у матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-20 14:01:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин