Стріляли кожні 10 хвилин: мешканці звільненого села Перемога про звірства окупантів

Село Перемога Баришівського району Київської області, яке було звільнено від окупантів, зазнало чималих руйнувань.
Люди зазначають, що окупантів у селі було близько 2 тисяч і вони більше місяця перебували на території села.
– Вони (російські військові- Ред.) нас не випускали, телефони забрали. А у тих хатах, де ніхто не жив грабили, забирали все, – каже один з місцевих.
Селу дісталося від окупантів – зруйновані паркани, будинки.
– Мені так було страшно, я думала, що я і не виживу. Обстріл, ще через 10 хвилин і обстріл. Це нелюди, це рашисти, гірше за німців. Не було ще такого відношення до людей, це просто страшно. Вони, як звірі, – каже односельчанка.
З 25 лютого, як окупанти почали стріляти, у людей пропало світло.
– Я їм кажу, хлопці, хто ж це все буде відновлювати? А вони на це: “Це не ми, це ваші винні. Ми не стріляємо”. Як так? Якщо ж це вони (окупанти, – Ред.) приходили під мої вікна і стріляли!, – додає жінка.
Нагадаємо, що 1 березня під час спроби евакуації з села Перемога Баришівського району Київської області окупанти розстріляли колону жінок та дітей, які рухалися за погодженним зеленим коридором.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-01 01:28:29