Україна і світ

“Страх – це шлях до втрати власного я”: Тіна Кароль про виклик стати продюсером премії M1

"Страх – це шлях до втрати власного я": Тіна Кароль про виклик стати продюсером премії M1

Українська співачка Тіна Кароль нещодавно стала музичним продюсером премії “М1 Music Awards”. Зірка розповіла своїм шанувальникам, як нелегко далось їй це рішення.

У своєму новому Instagram-дописі Тіна Кароль поділилась, що поряд зі страхами стояло неймовірне бажання дізнатись щось нове та прийняти для себе нелегкий виклик у зовсім новій справі.

Музично оформити премію М1 і страшно, і страшно цікаво. Подумавши недовго, я погодилася. Не хотіла шкодувати на наступний день після премії, що я цього не зробила. Нічого не бійтеся заздалегідь!,
– прокоментувала свій вибір артистка.

Виконавиця додала, що страхи лише стирають особистість людини, тому найважливіше боротись зі своїми внутрішніми демонами і бути чесним перед собою.

“Страшно втратити себе у власних страхах і потураннях фразочками “будь тихіше води, нижче трави” або “ініціатива карається” або, улюблена фраза, “нехай інші першими обпечуться”… Страх – це шлях до втрати власного я, втрати особистості. Кожен з нас індивідуальність. Не душіть свій дар боязкістю. Будьте чесними перед собою. А я буду чесна перед вами. Обіцяю”, – підсумувала схвильована Тіна Кароль, додавши до своєї публікації таємниче фото.

View this post on Instagram

Музыкально оформить премию М1 и страшно, и страшно интересно. Подумав не долго, я согласилась. Не хотела жалеть на следующий день после премии, что я этого не сделала. Ничего не бойтесь загодя! Страшно потерять себя в собственных страхах и потаканию фразочкам «будь тише воды, ниже травы» или «инициатива наказуема» или – любимая фраза! – «пусть другие «первыми обожгутся»… Страх – это путь к потери собственного я, потери личности. Каждый из нас индивидуальность. Не душите свой дар 💝 робкостью. Будьте честными перед собой. А я буду честна перед вами. Обещаю. #тинакароль #tinakarol

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on

Варто додати, що Тіна Кароль за час своєї музичної премії чотири рази отримувала премії “М1 Music Awards”. Прийдешня музична подія відбудеться  у столичному “Палаці спорту” 1 грудня. Упродовж цього місяця Тіна Кароль та її команда підготують для церемонії яскраве шоу з ефектними постановками, які обіцяють вразити кожного.

Джерело Телеканал новини «24»
07.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: