Україна і світ

Столична поліція зареєструвала понад 600 порушень виборчого законодавства перед виборами, відкрито 38 справ

Найбільше правопорушень пов’язано з незаконною агітацією – 354 випадки

Джерело: 112.ua

Столична поліція зареєструвала понад 600 порушень виборчого законодавства перед виборами, відкрито 38 справ

Поліція Києва за період передвиборної кампанії на позачергових виборах у Верховну Раду зареєструвала 642 порушення у виборчій сфері, розслідується 38 кримінальних проваджень. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в місті Києві.

Так, найбільше правопорушень пов’язано з незаконною агітацією – 354 випадку, можливим підкупом виборців – 51, хуліганством – 41, конфліктами – 40, перешкоджання виборчому праву – 16, пошкодженням майна – 9.

За фактами порушень слідчі підрозділи розслідують 38 кримінальних проваджень, серед яких сім – за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права), сім – за ст. 296 (хуліганство), три – за ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), два – за ст. 346 (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) та ін

Складено 79 адміністративних протоколів за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях; 52 – за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять необхідних відомостей; 3 – за порушення порядку ведення передвиборної агітації.

В поліції нагадали, що правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби на виборах народних депутатів України.

Нагадаємо, що в ніч на суботу, 20 липня, почався день тиші перед достроковими парламентськими виборами в Україні. В цей день законом забороняється будь-яка передвиборна агітація, а виборці можуть визначитися зі своїм вибором без будь-якого впливу. 

Джерело: www.112.ua