Місто і регіон

Стільки емоцій і драйву: на благодійний турнір з дзюдо у Ніжині зібралося понад 150 учасників. Фото

Сьогодні, 4 грудня, у спортивному залі СК «Олімп», розташованому на вул. Незалежності у Ніжині, не було де яблуку впасти: тут відбувся благодійний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2012—2013, 2014—2015 років народження.

Організатор змагань — спортивний клуб єдиноборств”Спарта”.
Участь у змаганнях взяли понад 150 учасників, які прибули з м. Вишневе Київської області, Сум, Ромен, Шостки, Дружби, Кролевця, Чернігова, Прилук, Бобровиці, Ріпок і Ніжина.

Як пояснив президент СКЄ «Спарта» Костянтин Смалій, турнір з дзюдо проводився вперше після повномасштабного вторгення російських окупантів. Основна мета заходу — збір коштів для одного з підрозділів ЗСУ.

А якщо більш конкретно, то до тренера К. Смалія з проханням про допомогу звернувся колишній вихованець Олексій, який разом з побратимами відвойовує незалежність країни на сході, де наразі надто спекотно. Захисникам дуже потрібен квадрокоптер. Частина коштів вже зібрана. Благодійні внески учасників сьогоднішнього турніру ще більше наблизять ніжинців до мети. «Спартанці» щиро вдячні колегам-спортсменам за чуйність, які попри надважкий для країни час привезли до Ніжина свої команди.

Але, крім благодійної, організатори змагань переслідували ще одну мету. Суть її зводиться до того, щоб вивести дітей, а разом з ними батьків і тренерів з того психологічного стану, в якому вони опинилися через війну.

«Багато років наші вихованці беруть участь у змаганнях, які організовують ніжинські „спартанці“. Ми дуже любимо Ніжин, поважаємо колег, котрі влаштовують такі турніри. На жаль, через війну ані вони, ані ми не маємо змоги проводити великі за розмахом змагання, куди раніше збиралися сотні юних дзюдоїстів. Але життя триває. Поступово повертаємося до звичного режиму тренувань, беремо участь у змаганнях. Нам всім потрібне моральне розвантаження», — зазначає тренер з м. Вишневе В’ячеслав Гонтар.

Цього разу відразу кілька команд представила Сумщина. Журналіст Nizhyn Post поспілкувалася з одним з тренерів з дзюдо Олександром Сулімом, який привіз на турнір аж 19 учасників з міст Шостка і Дружба. Це не перший візит О. Суліма з командами до Ніжина.

«Ми надзвичайно раді, що ніжинські колеги вкотре запросили нас на змагання, бо, незважаючи на війну, треба рухатися далі. Сьогодні з нами приїхали і батьки. Вболіваємо за наших вихованців разом. Це такий драйв! Стільки емоцій, позитиву! Дякуємо, що відволікли нас від буденних проблем і подарували невелике спортивне свято», — підкреслив тренер Олександр Сулім.

Мабуть, найприємніший з моментів у спорті — це нагородження. Призери, а їх понад 100 чоловік, отримали медалі і грамоти. А переможці — ще й м’які іграшки. Медалі виготовлені на замовлення СКЄ «Спарта» і мають вигляд карти України. Іграшки надала фабрика м’якої іграшки «Копиця», за що власникам окрема подяка.

Ось так, крок за кроком, всі разом, кожен на своєму фронті, ми наближаємо нашу Перемогу. І нікому ніколи нас не здолати!

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото Наталія Кисіль

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-12-04 17:44:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин