Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Стефанчук і Кубілюс підписали Декларацію єдності заради європейської України: що вона передбачає

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та ініціатор міжпарламентської мережі Об’єднані для України (U4U), литовський політик Андрюс Кубілюс підписали Декларацію єдності заради європейської України.

Підписання відбулося в стінах парламенту, повідомляють Факти ICTV.

Руслан Стефанчук подякував Кубіліса за підтримку України, а литовський політик своєю чергою наголосив, що Європейський Союз на боці нашої держави і буде працювати над посиленням санкцій щодо Росії.

Андрюс Кубілюс наголосив, що українські збройні сили наразі захищають мир у всьому світі, і подякував ЗСУ за відважну боротьбу проти російського окупанта.

Під час брифінгу із журналістами Руслан Стефанчук та Андрюс Кубілюс підписали документ, у якому визначена низка напрямів роботи мережі U4U, зокрема:

  • постачання зброї та військова підтримка;
  • гуманітарна допомога;
  • санкції проти Росії;
  • післявоєнна відбудова та План Маршалла для України;
  • інтеграція України до ЄС;
  • міжнародний трибунал для розслідування воєнних злочинів і злочинів агресії.

Нагадаємо, що напередодні голова Верховної Ради зустрівся із делегацією Європарламенту і національних парламентів країн-членів ЄС. Політики обговорили питання підтримки України.

Головними темами обговорень була військова допомога для ЗСУ, посилення санкцій проти Росії та сприяння Україні в членстві в Євросоюзі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-09 12:58:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин