Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ставилися як до скотів! Реп’яховій хотіли відмовити в авіаперельоті в Туреччині

Дружина українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп’яхова розповіла, що їм із маленьким сином хотіли відмовити в авіаперельоті в Туреччині через візу біженців.

В Instagram вона оприлюднила серію фото, повідомивши, що вони пережили пекло, а син Михайло ще в житті стільки не плакав.

– Нас не хотіли садити до літака через свою тупість! І ставилися до нас як до скотів, – написала Катерина.

Блогерка сказала, що вони летять за візами біженців, проте турецька авіакомпанія такого ніколи не бачила.

– На посадці в літак сказали: Ідіть до офісу і там з’ясовуйте. У величезному аеропорту Стамбула кудись ми мали бігти після пересадки, маючи обмаль часу. Їм байдуже, що в нашій країні війна і ми з дитиною! Турки! І це не допомогло. Вони не хотіли нас садити. Я кричала, просила, щоби розібралися. А вони не хотіли розбиратись. Це пекло, – написала вона.

Реп’яхова зазначила, що їй довелося підняти скандал, щоб хоч хтось звернув увагу на ситуацію, що склалася, та їх пустили до літака.

Нагадаємо, що нещодавно Катерина Реп’яхова поїхала із сином з України до Німеччини, проте сказала, що це не кінцева точка їхнього маршруту. Куди саме прямує дружина Павліка – поки що невідомо.

Реп’яхова не єдина, хто залишив територію України від початку повномасштабного вторгнення РФ. Так, Слава Камінська вивезла своїх дітей до Нідерландів.

Ставилися як до скотів! Реп’яховій хотіли відмовити в авіаперельоті в Туреччині
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-31 12:46:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин