Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Статистики розповіли про зайнятість і безробіття населення Чернігівської області

Статистики розповіли про зайнятість і безробіття населення Чернігівської області

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у І кварталі  2021 року забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 451 тис. осіб у віці 15 років і старше. Переважна більшість із них (87,2%) була зайнята економічною діяльністю, а решта, відповідно до методології Міжнародної організації праці, належала до безробітних.

Кількість зайнятого населення зазначеного віку становила 393,4 тис. осіб, а рівень зайнятості населення (46,9%) був дещо меншим за показник, розрахований у середньому для України (48,6%).

Не мали роботи та водночас її активно шукали, намагалися організувати власну справу та були готові взятися до роботи, тобто належали до безробітних 57,3 тис. жителів області в працездатному віці.

Рівень безробіття населення працездатного віку становив 13,2%  (у середньому в Україні – 10,9%). Найвище значення показника зафіксовано в Донецькій (16,4%) , Луганській (16,3%) та Кіровоградській (14,3%) областях, найменше – у Харківській (7,4%) і Київській (7,9%) областях.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова