Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Статусного кримінального «авторитета» викрили на Чернігівщині

Статусного кримінального «авторитета» викрили на Чернігівщині

«Вору в законі» Камі Московському повідомили про підозру на Чернігівщині. Його звинувачують у поширенні злочинного впливу та постачанні наркотиків до Чернігівського пункту тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства (ПТТІ) у Розсудові.

Інформацію про це оприлюднила прес-служба обласної прокуратури. 

За даними слідства,  ще в січні 58-річний уродженець Грузії нелегально потрапив з Російської Федерації до України, де був затриманий правоохоронцями. Відтоді перебував у ПТТІ. Щоправда, часу не гаяв – швидко встановив і поширив свою «авторитетність» на території закладу.

«Він узяв на себе повноту неформальної влади, запровадив правила поведінки у відповідності до «воровських законів», вирішував конфліктні ситуації з позицій кримінальних «законів» та «понять», контролював так званий «общак», – повідомив головний спеціаліст з питань інформаційної політики обласної прокуратури Валерій Литовченко.

Також «вор у законі» створив таку собі наркомережу, якою до ПТТІ потрапляли та збувалися наркотичні та інші заборонені речовини.

31 березня за місцем перебування Ками Московського правоохоронці провели обшуки, під час яких виявили чимало такого «наркодобра».

Наразі тривають слідчі дії та підготовка матеріалів для обрання підозрюваному запобіжного заходу. Якщо вину доведуть, не бачити йому волі досить довго – аж до 15 років. 

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.04.2021