Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Старшокласників» Чернігова можуть хочуть й надалі залишити на дистанційному навчанні

«Старшокласників» Чернігова можуть хочуть й надалі залишити на дистанційному навчанні

У Чернігові учнів старших класів, тобто всіх, крім початкової ланки, хочуть й надалі залишити навчатися в дистанційному режимі. Провести опитування серед батьків щодо цього міський голова Владислав Атрошенко наказав профільному управлінню на розширеній нараді у міськраді.

За його словами, остаточну інформацію він має отримати до вечора четверга.

«Провести опитування батьків в групах. Маємо отриматити інформацію щодо доцільності або недоцільності поновлення очного навчання в старших класах», зазначив Атрошенко.

Таким чином він зреагував на повідомлення гендиректора Чернігівської міської лікарні №2 про збільшення кількості захворювань серед дітей.

«Треба з'ясувати, якщо ми продовжимо для старшокласників дистанційне навчання, наскільки це зменшить кількість хворих», сказав мер, звернувшись до Кухаря.

Нагадаємо, з понеділка, 1 листопада, у школах Чернігова відновилося навчання. В штатному режимі, працює тільки одна школа №4, там вакциновані 100% працівників. Тому всі учні з 1 по 11 класи відвідують заклад. В решті шкіл очно навчаються лише початкові класи — з 1 по 4. За словами секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломаки, дистанційне навчання триватиме мінімум тиждень, до 8 листопада.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь