Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Starlink в Україні: у Держспецзв’язку розповіли, як підключитися до інтернету

Днями в Україні дозволили всім охочим користуватися супутниковим інтернетом Starlink. Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь під час телемарафону розповів про роботу технології на території нашої країни.


– Відразу скажу, що раніше не було жодних заборон щодо використання Starlink. Ми мали нормативні обмеження, але завдяки оперативним зусиллям в Україні дозволили користуватися супутниковим інтернетом усім українцям у період воєнного стану. Саму систему нам відправив Ілон Маск та влада США для підтримки зв’язку між військовими – це стосується і критично важливої ​​інфраструктури, – розповів Юрій.

Щиголь додав, що для використання Starlink необхідно придбати термінал — його вартість близько $500 (14 800 грн). За допомогою програми на смартфон можна під’єднатися до апаратури, після чого інтернет стане доступним.

– Насамперед, супутниковий інтернет необхідний багатьом підприємствам, які працюють за допомогою бездротової мережі. У багатьох містах зв’язок працює нестабільно – Starlink допоможе розв’язувати цю проблему. Зараз компанія SpaceX відкриває представництво в Україні – процес уже запущений, і незабаром вони надаватимуть весь спектр послуг на території нашої країни, – додав глава Держспецзв’язку.


Starlink в Україні: у Держспецзв’язку розповіли, як підключитися до інтернету
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-22 11:00:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин