Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Stand Up for Ukraine зібрала понад $10,1 млрд на допомогу українським біженцям та ВПО

Stand Up for Ukraine зібрала $4,6 млрд грантів і $5,5 млрд кредитів на допомогу українським біженцям і ВПО.

Гранти на $4,6 млрд США і кредити на $5,5 млрд за підсумками акції зі збору коштів Stand Up for Ukraine будуть спрямовані на підтримку 4,4 млн українських біженців, які зараз  перебувають в європейських країнах, і 6,5 млн внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні.

У релізі також повідомили, що фінансову допомогу надали і європейські країни, зокрема Європейська комісія пожертвувала $1,1 млрд, Канада – $80 млн, Бельгія — $904 млн, Хорватія — $111 млн, Чехія – $222 млн, Естонія — $0,11 млн, Фінляндія – $778 млн, Ірландія – $58 млн, Італія – $400 млн, Мальта — $0,06 млн, Словаччина – $595 млн, Швеція — $333 млн, Катар – $5 млн.

Крім того Банк розвитку Ради Європи зробив заяву про кредити на суму $1,1 млрд, а Європейський інвестиційний банк – на суму $4,4 млрд.

Також Європейський банк реконструкції та розвитку підтвердив, що він виділить $1,1 млрд.

Єврокомісії також уточнила, що з €9,1 млрд – €1, 8 млрд призначені для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а €7, 3 млрд – для розміщення біженців в державах-членах ЄС і сусідніх країнах.

Акція зі збору коштів Stand Up for Ukraine була організована в партнерстві з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн і прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо за участю президента Польщі Анджея Дуди.

Також стало відомо, що корпоративні зобов’язання взяли на себе такі компанії: Blue Bottle Coffee, Bridgewater Associates, Cisco, Coca-Cola Company, Continental Development Corporation, Crush Music, CSL Behring, DocuSign, Farmamundi Foundation, Google, Nestlé, Nespresso, Twitter, Verizon та інші.

Крім того Захід підтримали більше сотні артистів, спортсменів, адвокатів і громадян з усього світу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-10 05:54:44

Магазин Автозапчастин м.Ніжин